Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:

Realizacja przydzielonych zadań na powierzonym terenie, budowanie i zarządzanie bazą aptek, promowanie i wprowadzanie na rynek aktualnych oraz nowych produktów, przygotowanie prezentacji i spotkań promocyjnych w aptekach i u lekarzy specjalistów, aktywny udział w konferencjach naukowych środowiska farmaceutycznego i medycznego, zbieranie i aktualizacja danych dotyczących obecnej sytuacji na rynku lokalnym.

Nasze wymagania:

  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub przedstawiciela farmaceutyczno-medycznego;
  • znajomość branży farmaceutycznej i medycznej;
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe;
  • sukcesy w promowaniu i sprzedaży suplementów diety w środowisku farmaceutycznym;
  • doświadczenie w kontaktach biznesowych na rynku farmaceutycznym;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych;
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • efektywna komunikacja i umiejętność budowania długotrwałych relacji;
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowy;

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • wyzwanie w postaci budowania struktur sprzedaży suplementów diety oraz zwiększania świadomości dotyczącej produktów SKOTAN Pharma;
  • rozwijanie swoich kompetencji poprzez liczne szkolenia sprzedażowo-produktowe;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop;
  • wsparcie w realizacji zadań ze strony działu sprzedaży, działu badawczo-naukowego oraz działu marketingu;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja@skotansa.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice (śląskie) lub Warszawa (mazowieckie).

  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla spółki;
  • Opracowywanie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
  • Analiza wymagań i samodzielne wprowadzanie marek na rynki zagraniczne;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Zarządzanie markami spółki na rynkach zagranicznych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym produktów z branży farmaceutycznej lub spożywczej lub weterynaryjnej;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
  • Umiejętności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych;
  • Wiedza z zakresu produktów spożywczych / suplementacyjnych / weterynaryjnych;
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Aktywne prawo jazdy kat. B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Dodatek do wynagrodzenia w systemie prowizyjnym;
  • System premii okresowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer / telefon / samochód.