Siedziba spółki SKOTAN S.A.

ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

email: info@skotansa.pl
Tel/Fax: +48 32 793 72 71

NIP: 548-007-69-67
REGON: 070629344
KRS: 0000031886 (Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy Wartość kapitału akcyjnego 65 880 000 PLN)

Nr rachunku:  45 1020 1097 0000 7502 0128 117 (PKO Bank Polski SA)

Biuro Warszawa

ul. Dobra 54 lok 41
00-312 Warszawa

Zakłady

Zakład produkcji drożdży Yarrowia lipolytica w Czechowicach-Dziedzicach

ul. Łukasiewicza 2
43-502 Czechowice-Dziedzice
Tel. +48 795 549 920

Zakład produkcji estrów etylowych NNKT Omega-3,6,9 w Czechowicach-Dziedzicach

ul. Łukasiewicza 2
43-502 Czechowice-Dziedzice
Tel. +48 795 549 920

Zakład wytwarzania energii z odpadowego wodoru w Kędzierzynie-Koźlu

ul. Mostowa 30 A
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Sprzedaż Polska

Skotan Pharma

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Patryk Mierzejewski
email: patryk.mierzejewski@skotansa.pl
tel: +48 664 407 129

KEY ACCOUNT MANAGER
Mariusz Kubiak
email: mariusz.kubiak@skotansa.pl
tel: +48 530 952 095

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
Wojciech Kwaśniak
email: wojciech.kwasniak@skotansa.pl
tel: +48 662 021 708

 

Skotan Animal

DORADCA ŻYWIENIOWY
Mateusz Makarski
email: mateusz.makarski@skotansa.pl
tel: +48 795 548 876

KEY ACCOUNT MANAGER
Marcin Piwowarczyk
email: marcin.piwowarczyk@skotansa.pl
tel: +48 668 643 656

DYREKTOR OPERACYJNY
Bartłomiej Grygierczyk
email: bartlomiej.grygierczyk@skotansa.pl
tel: +48 795 544 715

 

Skotan Agro
KIEROWNIK PRODUKCJI
Sebastian Duży
email: sebastian.duzy@skotansa.pl
tel: +48 666 032 522

Sprzedaż Eksport

Skotan Pharma

BUSINESS DEVELOPMENT DIRECTOR
Wojciech Kwaśniak
email: wojciech.kwasniak@skotansa.pl
tel: +48 662 021 708

 

Skotan Animal

DYREKTOR OPERACYJNY
Bartłomiej Grygierczyk
email: bartlomiej.grygierczyk@skotansa.pl
tel: +48 795 544

 

Skotan Agro

KIEROWNIK PRODUKCJI
Sebastian Duży
email: sebastian.duzy@skotansa.pl
tel: +48 666 032 522

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA I SPRZEDAŻY
Magdalena Podstawny
email: magdalena.podstawny@skotansa.pl
tel: +48 606 989 300

KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA I SPRZEDAŻY
Michał Łapsa
email: michal.lapsa@skotansa.pl
tel: +48 662 021 712

MŁ. SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA I SPRZEDAŻY
Klaudia Zeman
email: klaudia.zeman@skotansa.pl
tel: +48 795 544 738

MARKETING MANAGER
Marta Dąbek
email: marta.dabek@skotansa.pl
tel: +48 608 529 448