Skotan S.A. posiada nowoczesny i innowacyjny park technologiczny, wyposażony w unikalne w skali światowej rozwiązania technologiczne, które spełniają najwyższe standardy w zakresie systemów jakości GMP/GHP/HACCP, przewidziane dla zakładów produkcji spożywczej. Jednocześnie zastosowane rozwiązania spełniają wymogi panujące w zakładach produkcji farmaceutycznej. Doskonale wyposażony Dział Badań i Rozwoju zatrudnia wykwalifikowaną kadrę w dziedzinie biotechnologii, dietetyki i żywienia.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od usług badawczo-rozwojowych związanych z zaprojektowaniem koncepcji produktowej, opracowaniem receptury nowego produktu, poprzez doradztwo rejestracyjne i jakościowe, produkcję, konfekcjonowanie i transport.

Wspólnie z nami, zbudujesz własną markę unikalnych produktów.

Jak działamy ?

  • Opracowanie receptury

Specjalizujemy się w wytwarzaniu suplementów diety i żywności funkcjonalnej, przygotowując autorską recepturę, która odpowiada indywidualnym potrzebom Klienta, a także udoskonalamy Jego wstępne koncepcje. Projektowane przez nas oryginalne składy, eksponują walory odżywcze i funkcjonalne produktu oraz akcentują przewagi rynkowe, które pozwalają Klientom zbudować skuteczną strategię marketingową nowego produktu.

W efekcie Klient otrzymuje propozycję składu jakościowego i ilościowego nowego produktu wraz z odpowiednio dobraną rekomendowaną porcją do spożycia, grupą wiekową oraz sposobem przechowywania produktu.

  • Przygotowanie i analiza oznakowania produktów

Wspieramy naszych Klientów w ramach przygotowania oznakowania produktów w zakresie opracowania treści na materiały zadrukowane produktu zgodnie z przepisami unijnymi i krajowymi.

  • Produkcja

Posiadamy własny zakład produkcyjny, wyposażony w nowoczesny park maszynowy. Otrzymaliśmy akredytację Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków ( FDA) i pracujemy zgodnie z normami GMP/GHP/HACCP.

  • Konfekcjonowanie

Gwarantujemy bezpieczeństwo i estetykę gotowego produktu. Specjalizujemy się w konfekcjonowaniu produktów płynnych do różnych form opakowań.

  • Dokumentacja i rejestracja produktu

Tworzymy dokumentację jakościową i bezpieczeństwa dla wytwarzanych produktów. Jednocześnie wspieramy Klienta w procedurze rejestracji produktów w jednostkach dopuszczających do obrotu nowe produkty.

Specjalizujemy się w produkcji kontraktowej:

→ suplementów diety,

→ żywności funkcjonalnej,

→ surowców kosmetycznych.

Liczymy na stały rozwój oferty technologicznej Skotan S.A. i realizacje licznych wyzwań dla nowych Kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy.

Zapytania można kierować poprzez formularz kontaktowy bądź bezpośrednio na adres mailowy: sebastian.duzy@skotansa.pl